Угода про обробку персональних даних

Надаючи туристичному агентству Мегатур (далі - Компанія) свої персональні дані, Ви погоджуєтесь на їх обробку (збір, накопичення, зберігання, уточнення, використання, блокування, знищення) з метою здійснення інформування Вас про запрошенні тури, гарячі путівки і нових пропозиціях Компанії.

Компанія запитує наступні персональні дані: Ім'я, мобільний телефон та адресу електронної пошти.

Компанія зобов'язується не розкривати Ваші персональні дані третім особам.

Перелік дозволених дій з персональними даними (персональна зв'язок менеджера Компанії з Вами для надання додаткової інформації про запитуваній турі, розсилка по електронній пошті дайджесту з палаючими пропозиціями).

Компанія вживає необхідних заходів щодо забезпечення безпеки персональних даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення.

Ви несете відповідальність за надання нам достовірних відомостей, а також за оновлення наданих даних в разі будь-яких змін.

У випадках, якщо Ви хочете дізнатися, як саме Компанія обробляє Ваші персональні дані, або доповнити, виправити або видалити будь-які неповні, неточні або застарілі персональні дані, Ви можете реалізувати таке право, звернувшись в Компанію за адресою, вказаною в розділі Сайту «Контакти» або просто відписавшись від розсилки.

Терміни обробки персональних даних - 2 робочих дня, в тому числі терміни їх зберігання - 2 роки.